Bestuur

actief in Duffel en Kontich

Copyright © Natuurpunt Oude Spoorweg, 2001-2018.

All Rights Reserved.

Webmaster: Peter Geschier

Bestuur

Dirk Costrop

Voorzitter,

verantw. uitgever en redactie afdelingstijdschrift,

promotie, zoogdieren en vleermuizen, voorzitter

Minaraad Duffel.

Waarloossteenweg 10B, 2570 Duffel

015/31 93 75, gsm 0476/66 08 28

dirk.costrop@telenet.be

Johan Asselberghs

Ondervoorzitter,

verantw. beleid, conserv. Babbelbeekse beemden;

amfibieën (Hyla), plantenwerkgroep, lid Minaraad,

GECORO Duffel, Reg. Landschap Rivierenland

Bloemenstraat 51, 2570 Duffel

015/31 94 88, gsm 0479/65 29 07

johan.asselberghs@skynet.be

Lutgarde Van Driessche

Secretaris,

conservator Mosterdpot,

lid Minaraad Duffel.

Zandstraat 15, 2570 Duffel

015/32 01 66, gsm 0485/55 97 13

lutgarde.van.driessche@telenet.be

Ludo Bakkovens

Penningmeester,

beleid Duffel, conservator Mosterdpot,

coördinator ‘t Mosterdpotje, lid Cultuurraad Duffel,

bestuurder Regionaal Landschap Rivierenland.

Zandstraat 15, 2570 Duffel

015/32 01 66, gsm 0494/70 79 92

ludo.bakkovens@telenet.be

Wim Annaert

Conservator Oude Spoorwegberm, Langbos&

Babbelse Plassen,

Montfortstraat 75, 2550 Kontich

03/457 28 03

wim.annaert@cme.vib-kuleuven.be

Johan Doms

Conservator Babbelbeekse beemden,

materiaalmeester

Rietlei 99, 2570 Duffel

gsm 0496 32 19 34

jdoms.pdeprey@telenet.be

Peter Geschier

Conservator Goorbosbeekvallei, redactie

afdelingstijdschrift, digitale nieuwsflits,

webmaster

Stationsstraat 125, 2570 Duffel

gsm 0477/69 96 76

peter.geschier@telenet.be

Luc Giglot

Materiaalmeester, lid Minaraad Kontich

Vitsenveld 30, 2550 Kontich

gsm 0485/61 70 22

luc.giglot@telenet.be

Dimitri Hoste

Conservator Edegemse beekvallei,

Oude Spoorwegberm

Hovestraat 154, 2650 Edegem

gsm 0473/63 53 72

dimitri.hoste@proximus.be

Peter Peeters

Conservator Babbelbeekse beemden,

Leopoldstraat 63/1, 2570 Duffel

gsm 0497/17 18 14

peter.peeters2010@gmail.com

Rebecca Pers

Verantwoordelijke educatie

Molenstraat 33, 2570 Duffel

gsm 0486/79 16 12

rebeccapers@yahoo.com

Brahim Sagaama

Bestuurslid

Provinciestraat 73 bus 1, Duffel

gsm 0477/79 57 05

 

virealcenter@gmail.com

Greg Stevens

Conservator Edegemse beekvallei

Altenastraat 67, 2550 Kontich

gsm 0497/ 46 40 48

gregstevens2773@gmail.com

Guy Van Aken

Conservator Edegemse beekvallei

Helenaveldstraat 12, 2550 Kontich

03/457 87 82

vanakenguy@gmail.com

Marleen Van Puyvelde

Conservator Goorbosbeekvallei,

lid Minaraad Duffel

Stationsstraat 125, 2570 Duffel

gsm 0486/41 36 58

marleenvanpuyvelde@telenet.be

 

Stefaan Vercauteren

Materiaalmeester

Mechelsebaan 176, 2570 Duffel

gsm 0476/60 47 67

stefprojects@advalvas.be

Nik Woestenborghs

Conservator Langbos&Babbelse Plassen

Hoge Akker 30, 2550 Kontich

gsm 0479 80 83 87

nik.woestenborghs@telenet.be