Bestuur

Oproep van de politie in

de regio Bodukap:

actief in Duffel en Kontich

Copyright © Natuurpunt Oude Spoorweg, 2001-2017.

All Rights Reserved.

Webmaster: Peter Geschier

Je bent nog geen lid van Natuurpunt en je wilt de natuur steunen? Voor maar €27 per jaar draag je met heel je familie bij aan heerlijke natuur in je buurt !

Blijf je graag op de hoogte van wat er leeft in onze afdeling? Abonneer je dan op onze nieuwsbrief !

Wil je je graag inzetten als vrijwilliger in onze afdeling? Schrijf je dan in om, wanneer het jouw uitkomt en naar jouw mogelijkheden, te helpen in de natuur of bij andere taken.

Bekijk de recente waarnemingen die in ons werkgebied werden opgetekend.

Bestuur

Dirk Costrop

Voorzitter,

verantw. uitgever en redactie afdelingstijdschrift,

promotie, zoogdieren en vleermuizen, voorzitter

Minaraad Duffel.

Waarloossteenweg 10B, 2570 Duffel

015/31 93 75, gsm 0476/66 08 28

dirk.costrop@telenet.be

Johan Asselberghs

Ondervoorzitter,

verantw. beleid, Conservator Edegemse beekvallei;

amfibieën (Hyla), lid Minaraad, GECORO en GNOP-

commissie Duffel, Reg. Landschap Rivierenland

Bloemenstraat 51, 2570 Duffel

015/31 94 88, gsm 0479/65 29 07

johan.asselberghs@skynet.be

Lutgarde Van Driessche

Secretaris,

conservator Mosterdpot,

lid Minaraad Duffel.

Zandstraat 15, 2570 Duffel

015/32 01 66, gsm 0485/55 97 13

lutgarde.van.driessche@telenet.be

Ludo Bakkovens

Penningmeester,

beleid Duffel, coördinator ‘t Mosterdpotje, lid

Cultuurraad Duffel, bestuurder Regionaal

Landschap Rivierenland.

Zandstraat 15, 2570 Duffel

015/32 01 66, gsm 0494/70 79 92

ludo.bakkovens@telenet.be

Wim Annaert

Conservator Oude Spoorwegberm, Langbos&

Babbelse Plassen,

Montfortstraat 75, 2550 Kontich

03/457 28 03

wim.annaert@cme.vib-kuleuven.be

 

Tim De Boey

Hulpconservator Oude Spoorwegberm

Vitsenveld 30, 2550 Kontich

gsm 0489 26 41 99

timdeboey@gmail.com

Johan Doms

Conservator Babbelbeekse beemden,

materiaalmeester

Rietlei 99, 2570 Duffel

gsm 0496 32 19 34

jdoms.pdeprey@telenet.be

Peter Geschier

Conservator Goorbosbeekvallei, redactie

afdelingstijdschrift, digitale nieuwsflits,

webmaster

Stationsstraat 125, 2570 Duffel

gsm 0477/69 96 76

peter.geschier@telenet.be

Luc Giglot

Conservator Oude Spoorwegberm, Babbelbeekse

Beemden, Langbos& Babbelse Plassen,

materiaalmeester

Vitsenveld 30, 2550 Kontich

gsm 0485/61 70 22

luc.giglot@telenet.be

Dimitri Hoste

Conservator Edegemse beekvallei

Hovestraat 154 2650 Edegem

03/4543209

dimitri.hoste@proximus.be

Marleen Van Puyvelde

Conservator Goorbosbeekvallei, verantw.

educatie, lid Minaraad Duffel

Stationsstraat 125, 2570 Duffel

gsm 0486/41 36 58

marleenvanpuyvelde@telenet.be